#1 2010-12-26 10:33:39

 Laycik

Rzadki bywalec

16091485
Skąd: Kruszwica
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 42
Punktów :   

Jak nagrac demko.

Napisałem jak nagrać demko ponieważ. Może ktoś z was by chciał komuś nagrać demko, a za to druga osoba by chciała sobie nagrać demko. Jak ktoś będzie chciał nagrać sobie demko to nie musi robić nic trudnego.
W trakcie gry naciskamy tyldę [~] i wpisujemy w konsoli "record nazwa_naszego_demka" (bez "). Po record wciskamy spację i wpisujemy dowolną nazwę do naszego lub czyjegoś demka. Kiedy chcemy już zakończyć kręcenie demka wpisujemy w konsoli [~] "stop" (bez ").
Teraz nasze demko jest zapisane w folderze.

Non Steam:  counter-strike\cstrike lub cstrike_polish
Steam:  C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\NAZWA_KONTA\counter-strike\cstrike_polish

Jeżeli chcemy odtworzyć demko w konsoli [~] wpisujemy "viewdemo nazwa_naszego_demka" (bez ").
Czyli np. nagrałem demko i zapisałem je tak "record jestem słaby" (bez ") to żeby je odtworzyć muszę wpisać tak "viewdemo jestem słaby" (bez ").

Kiedy odtworzymy już nasze demko po chwili pojawi się nam okno Demo Player.
Wstawiam tutaj z Google funkcję pełniące klawisze od 1-10 w Demo Player.
1. Lista dostępnych dem
2. Przewiń do początku
3. Odtwarzaj wolniej (o 1/2 lub 1/4)
4. Poprzednia klatka
5. Pauza
6. Pdtwarzaj
7. Następna klatka
8. Odtwarzaj szybciej (o 2x lub 4x)
9. Przewiń do końca
10. Zatrzymaj

Tak właśnie można nakręcić swoje demko, ale tak jak na początku napisałem jeżeli ktoś będzie chciał nakręcić komuś demko robi dokładnie to samo co tutaj tylko z jednym wyjątkiem. Przed kręceniem demka wchodzimy na specta wybieramy osobę, której chcemy nakręcić demko i wykonujemy te same czynności.

Copyright 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja, wprowadzanie do obrotu, publikacja, dystrybucja w celach komercyjnych - są zabronione.

Ostatnio edytowany przez Laycik (2010-12-26 10:41:50)


________________________
Słuchajcie sprawa jest prosta.
Pomogłem komuś z was to dajcie plusa.
A, gdy nie pomogłem to na pewno pomogę.

Offline

 
Człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie że też robisz błędy...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angliki.pun.pl www.poke-story.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.narutogameplay.pun.pl www.unbeatenonyks.pun.pl